Naše výrobky

Keramika - katalog

Keramické výrobky z chráněné dílny Exodus - užitná i dekorativní keramika (hrnky, podšálky, misky konvice, čajové soupravy apod.), keramické pečetě a vánoční ozdoby si můžete prohlédnout i zakoupit v našem nově otevřeném krámku, který je hned vedle původního a funguje od prosince 2004 v Plzni, Palackého ulice 16 naproti nákupnímu a zábavnímu centru Plaza - plánek zde. Když vejdete do Palackého ulice od Plazy, je to druhý dům vlevo (třetí vchod).
Najdete zde ještě svíčky, aromatické oleje, ručně tkané koberce, tašky, pouzdra a doplňky, které vyrábí klienti Denního stacionáře Exodus v Plzni na Slovanech.

Přijďte nás navštívit po - pá 8,30 - 17 hod.

Většinu sortimentu najdete i přímo v Domě Exodus ve Třemošné.

kontakt: Radovan Civiš - civis(a)exodus.cz                 

zvuková upoutávka 470 kB

nový krámek
Takhle to vypadá v novém krámku (adresa se nezměnila) Takhle to vypadá v novém krámku (adresa se nezměnila) Takhle to vypadá v novém krámku (adresa se nezměnila) Takhle to vypadá v novém krámku (adresa se nezměnila) Takhle to vypadá v novém krámku (adresa se nezměnila) Takhle to vypadá v novém krámku (adresa se nezměnila)
původní krámek
Krámek v Palackého třídě Krámek v Palackého třídě Krámek v Palackého třídě


stále pokračuje prodejní výstava výrobků chráněných dílen Exodus

v Galerii řemesel v Plzni, Na Roudné 44


Periodika digitalizovaná - scriptum.cz

Mají své vlastní výše uvedené stránky. Jde o produkty chráněné dílny digitalizace, vzniklé začátkem roku 2007 s pomocí prostředků EU - SROP.

Na nekomerční bázi zpřístupňuje významné tituly exilových a samizdatových českých periodik, která jsou jinak nedostupná.

V září 2007 jsme začali opravdu vydatné sousto (na šířku 71 cm) - římské Studie, které vycházely 1958 - 1991.

Věc pojímáme prakticky - aby se vystavený formát dal inteligentně tisknout, stáhnout ap.

Návštěvu velmi doporučujeme, neboť takto v úplnosti to nemá žádná knihovna v Česku ani jinde (snad vyjma Libri prohibiti).


Několik náhledů zpracovaných titulů:Výrobky denního stacionáře Hlavanova